Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
info@toptanetmarket.com 0 535 355 33 04

Hakkımızda

 

Türk mutfağının geleneksel baharat ve çeşnileriyle hazırlanan Planet ürünleri doğal lezzetiyle sofranıza ulaşıyor. YÖRESEL ET otel, restoran, catering firmaları gibi toplu tüketim noktalarına da hizmet veriyor. Damağınızın doğal Lezzeti Sucuklar, Salamlar, Sosisler, Buram Buram Anadolu kokan Pastırma, Geleneksel tadında Kavurma, Dilim Dilim Jambon, Canı Çekene Hazır Dondurulmuş Ürünler, Lezzet Ustalarına Dana ve Kuzu etleri; Hepsi birbirinden leziz, hepsi Türk damak tadına, damak tadımıza uygun...
Türkiye’nin En Lezzeti Etleri Artık “Çiftlikten Çatala” Sofralarda...

Hedefimiz büyük
YÖRESEL ET olarak hedefimiz “Güveninizi” kazanmak; bu hedefe ulaşmak için ilkemiz “olduğumuz gibi görünmek”.

Hedefimiz
Kuruluşumuz gıda güvenliğinden ve kaliteden ödün vermeden, her türlü faaliyet alanımızda daima teknoloji ile bütünleşerek rekabetçi ve dinamik bir büyümeyi, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yenilikçi ürünler üretmeyi amaç edinmiştir.
İlkemiz
YÖRESEL ET olarak geleceğe yönelik atılım ve girişimlerimizde güçlü bir liderlik öncülüğünde “ÇİFTLİKTEN ÇATALA” ilkesini hayata geçirmeyi, istikrarlı büyümeyi, kalitemizden ödün vermeden gerçekleştirmek, ürünlerimizle iç ve dış pazarlarda aranan bir marka olmak…
Gıda Güvenliği Politikamız
Gıda güvenliğini etkileyebilecek fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik her türlü tehlikeyi tanımlayıp kontrol altına alarak, insan sağlığından ödün vermeden, sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretim yapmak öncelikli görevimizdir.
ISO 22000 Gıda güvenliği yönetim sistemimizi planlayarak, uygulayarak ve gerektiğinde güncelleyerek tüketicilerimizin beklentilerini tam olarak karşılayan ve güvenle tüketilecek ürünleri, teknolojik gelişmeler paralelinde, gıda mevzuatları ve yasalara uygun olarak, yüksek verimlilikte ve zamanında üretmek şirketimizin farkındalığıdır.
Bizi biz yapan Kalitemiz
Her güne; değişmeyen kalite ve yenilik anlayışı ile sorumluluklarımızın bilincinde başlıyoruz. Bu yüzden “bizi biz yapan kalitemizdir.”
İnançla Üretiyoruz
Güveninizi kazanmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. İslami kurallara göre helal et kodeksine uygun, değerlerimiz ışığında “inançla üretiyoruz.”

YÖRESEL ET tarım ve hayvancılık konularındaki kendi yatırımlarından elde ettiği tecrübe ve bilgileri, yeni yatırımcılara ve tesislerinin verimliliğini arttırmaya çalışan kardeş yatırımcılara aktarmayı amaç edinen bir kuruluştur.

YÖRESEL ET TAKIMI, tüm dünyada önemi giderek artan ve ülkemiz içinde LOKOMOTİF olacağına inanılan TARIM ve HAYVANCILIK konularında tecrübeli, teknolojiyi yakından takip eden, sektöründe gelişmiş ülkeleri izleyen, Veteriner hekimler, Zooteknistler, Ziraat mühendisleri, İnşaat mühendisleri, Çevre mühendisleri, Mimar ve Makina mühendisleri ile Finas - Muhasebe -Satış uzmanlarından oluşmaktadır.

YENİ YATIRIMCILARA, Fizibilete hazırlanması, Gelir-Gider analizlerinin sunulması, yatırım cinsi ve yer seçimi,  avan ve uygulama projelerinin hazırlanması, tüm inşaat işlerinin anahtar teslimi yapılması,kredi sağlanması, teşvik ve desteklemelerden faydalandırılması, hayvan seçim ve teminin yapılması, yetişmiş personel temini ve eğitimi, işletme kontrol sisteminin kurulması, işletme malzemlerinin temin ve üretim sistemi ile elde edilen ürünün en uygun şartlarla pazarlanma ağının oluşturulması, muhasebe sisteminin kurularak Gelir-Gider dengesinin sağlanması konularında hizmet vermektedir.

MEVCUT YATIRIMCILARA, tesislerinin incelenerek işletme fizibilitelerinin çıkarılması, verimliliğin artırılması için önerilerin sunulması, finansal alternatifler, teşvik ve desteklemelerin kontrolu ve eksikliklerinin tamamlanması, pazarlama ve muhasebe ağının kontrolu ve revizesi, mevcut tesis iyileştirilmelerinin yapılması, uzun yıllar projeksiyon hesaplarının çıkarılması konularında, bilgi ve tecrübe aktarımı sağlanmaktadır.

ÜRÜNLERİN DEĞERLENDİRİLMESİ konusunda, yurtiçi ve yurt dışından, mevcut kanun ve şartnamelere uygun, BÜYÜKBAŞ ve KÜÇÜKBAŞ canlı hayvan temini yapılması, toptan Karkas et ticareti, hayvansal yem üretim ve pazarlamasının yapılması hizmetlerini sunmaktayız.

YAŞADIK GÖRDÜK VE BEDEL ÖDEDİK. Dostlarımızın BEDEL ödememeleri için, TECRÜBELERİMİZDEN FAYDALANMALARINI ARZU EDİYORUZ.

SAYGILARIMIZLA ,

 

Kalite Belgelerimiz İçin Tıklayın